Duben 2016

Něco, co by jste měli a teď či v budoucnu mohli vědět, aby jste pochopili...

1. dubna 2016 v 17:54 | CarolinLily |  Blog a tak dál
Něco, co by jste měli a teď či v budoucnu mohli vědět, aby jste pochopili...

Tuším, že asi každý, kdo se sem kdy dostal, zjistil něco o tom, jak se tu ,,objevilo" fanfiction, co zní spíše jako parodie, ale to stranou.

Před několika jistými lety jsem jaksi ,,okopírovala" povídku...

Důvod?

Dokonalý blog, dokonalá autorka.. a nakonec i dílo.

Opak mě a mého okolí...

Svoji psychologickou/psychickou stránku z té doby tu rozebírat moc nebudu, ale když člověk realisticky uvažuje o sebevraždě a snaží se o únik ze světa, který ho nenávidí, dělá všemožné věci. (Úvahy o sebevraždě ne z legrace...)


Poté, co se jistý člověk, ano autorka, dozvěděl o tomto, mne kontaktoval, nepřišlo mi to zrovna v pořádku, důvodem je způsob, jak mne kontaktovala. Sice nemohla nic vědět o mém já, ale i když jsem jí to vysvětlila, nějak to nefungovalo. Nebrala ohled.

Nyní o nějaký ten čas později, co jsem se opět přihlásila na blog, jsem trochu více v pohodě (pokud tím je možno nazývat to, že se už nechci zabít...) a tak jsem toto napsala.

I když jsem nejdřív neměla nervy ani odvahu to napsat, nakonec to přidávám. Ono když se vám na blogu i potom, co se jakýsi ,,spor" už dobu neřeší (konkrétně několik let) objeví dost neinteligentní komentář narážející na něco, o čem autor toho příspěvku nemá ani nejmenší ponětí, dost vás to naštve, ale ono lze zachovat chladnou hlavu a nezablokovat tu osobu a nesmazat koment, stačí jí jen dokázat, že je to jinak, než se domnívá.

Snad si to ti, kteří mají přečtou a pochopí... protože v jiném případě by to nemyslelo dopadnout zrovna dobře.

Původní autorku, které se též připisuje část autorských práv na děj povídky, hlavní přece patří jisté britské queen of Potterheads, mám velmi ráda, i když to pravděpodobně nikdy nepochopí, vážím si jí a chápu, že se chovala trochu podivně, míň než já aspoň, možná bych jí vytkla, že poslední (zatím) kus její povídky se trochu divný, ok nedává to skoro smysl, (hlavně časový rozdíl...) ale jinak ať píše dál, je tu velká možnost, že to, co jsem tu již napsala a o čem tu byly vedeny spory upravím a zcela jistě to označím jako fanfiction, i když to jsem už vlastně udělala, no nic, pochopte to nějak.

A poznámka pro pochybného hatera...

...Nekomentuj léta starou věc, o které nic nevíš, nebyl jsi v ní účasten a ani nemáš právo to řešit, jelikož to nevyřešíš. Díky.

Snad si toto přečte alespoň autorka (NikaV), další komentátor (JaF) a třeba i hater (Angela), samozdřejmně i další návštěvníci...CarolinLily