2. verze Holly

30. prosince 2014 v 21:31 | CarolinLily |  FANFICTION ,,Holly"
Toto je 2. verze Holly odehrává se na konci 5. ročníku studia Harryho Pottera, toto by měla být asi 3. kapitola, ale vzhledem k tomu že v předešlých dvou se nevyskytuje přímo, je tato první.


Harry seděl na gauči ve svém novém pokoji na Grimmauoldově náměstí a znovu si prohlížel svou novou učebnici od Snapea.


Základní Zákonitosti
Kombinování přísad v lektvarnictví
Severus Snape


Ozvalo se zaklepání na dveře. ,,Harry?" Byl to Remus. ,,Molly udělala večeři. Pojď dolů." Mladý čaroděj zaklapl knihu a položil ji na stůl. Nehodlal marnit čas. Molly, co se týče jídla na všechny dohlíží. Remus mezitím odešel do kuchyně. Harry se také vydal dolů.
Caroline byla ve svém pokoji. Četla dopis od Alexe. Přijede! On přijede i s Holly! Jak moc se na svou dceru těšila. Jen smutek ze ztráty Siriuse. Ach ano, Bella, její šílená sestřenice. Ona Caroline si přece Rabastana nikdy nevezme. Matka jí ho nutila. Čistokrevný smrtijed je to. Zásnuby se přece naštěstí nekonaly, díky Merlinovi že začala škola. Ale teď Bella jí posílá dopisy, stejně jako matka. Ó ne, mučil Alici a Franka, jak ona ho nesnáší. Nebylo jí dvakrát dobře, ale skutečnost, že přijede jají milovaná dcera a Alex jí přinášelo radost a štěstí. Ano, když propadl obloukem chtěla se za ním vrhnout, ale pak zase Bellu zabít. Bylo jí strašně. Naneštěstí se za ní vrhl Harry a Voldemort se objevil na ministerstvu.
,,I dost děsivých vzpomínek. Jestli nepříjdeš na večeři dolů, tak tě Molly zabije!" Řekla si a šla dolů, kde už ostatní čekali na příjezd Alexe a Holly.
,,Harry, co se tu děje?" Zeptal se Harryho Ron, který byl nemile překvapen, že večeře bude až potom. ,,Nemám nejmenší tušení." Pokrčil rameny tázaný čaroděj. ,,Každou chvílí má někdo přenášedlem dorazit." Sdělila jsim šeptem Tonksová. Caroline sebou trhla. ,,Jsou tady." Řekla potichu a podívala se na dveře.
Dveře se otevřely. Vešel muž asi ve věku 38 let sportovní postavy s světlehnědými vlasy a oříškovíma očima. ,,Alexi!" Vykřikl Lupin a běžel se přivítat se svým starým přítelem. ,,Remusi." usmál se Alex. ,,Vítej v Londýně." Usmála se Caroline. ,,Rád tě vidím Caroline." Usmál se a objal ji. ,,Rád bych vám představil Alexe Goodmana." Prohlásil Albus. ,,Chlapče, kde máš Holly?" zeptal se ho. ,,Je na zahradě, ještě trochu trucuje." Odpověděl s úsměvem Alex. ,,Netrucuju. Jen jsem si to tady chtěla trochu prohlédnout." Řekla dívka, která právě vstoupila do domu. Byla to celá Carolin, jen oči měla trochu domodra. Stála naproti Caroline. ,,Maminko!" Holly skoro vykřikla. ,,Ty jsi mě poznala." Řekla užasle Caroline a šťastně ji objala. Harry se na ni nemohl přestat dívat. Byla tak krásná. Ani si neuvědomi že je právě té dívce představován. Dostal od Hermiony loktem do žeber, aby se zase vrátil na zem. Podal jí ruku a uculil se. ,,Ahoj já jsem Harry, moc rád tě poznávám. ,,Holly..." Zazubila se na něj. Harry byl naprosto ztracen.

Rabastan Lestrange a Rodolfus Lestrange
Holly (jak víte Holly Clare Black. Ale teď jen Holly Goodmanová)

Vím že toto není moc dlouhé, ale přesto to stačí. Příště bude další kapitola 2. verze Holly. musím ji dostal zpět do počítače, ale rozhodla jsem se ji ještě trochu upravit, ale to bude hned.
CarolinLily
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Moonlight University Moonlight University | Web | 1. ledna 2015 v 9:43 | Reagovat

Již za měsíc začne první školní rok na Měsíční univerzitě! Neváhej a zaregistruj se na www.moonlight-university.webnode.cz

2 luciluci luciluci | 20. ledna 2015 v 6:25 | Reagovat

Úžasný už se nemůžu dočkat, až tu bude další pokračování. :-)  8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama