Lily Evansová a První cesta do Bradavic

16. června 2014 v 17:35 | CarolinLily |  Lily a Caroline
Mám tady začátek příběhu snad se vám to bude líbit je to jen část ale dopíšu to sem mám to všechno na papírech jen to přepsat.MrkajícíSmějící se užijte si čtení toho kousku! Vaše Lilyanka


Lily Evansová a První cesta do Bradavic

Na nádraží King`s Cross právě přicházela čtyřčlenná rodinka mladší dcera měla jet poprvé do Bradavic. Ta starší na ni byla poněkud naštvaná protože ona do školy čar a kouzel nemohla, protože to byla mudla. Jejich rodiče se překvapeně rozhlíželi po nástupišti 9 ¾ odkud měla mladší dcera jet poprvé do Školy Čar a Kouzel v Bradavicích.
Mladší rudovláska domlouvala své starší sestře a držela ji za ruku, ta se ji ale chtěla vytrhnout. ,,Peti, poslouchej mě! Až tam budu tak půju za tím profesorem Brumbálem a domluvím, abys taky mohla do Bradavic.'' ,,Já nikam ne-ch-ci!'' Dnažila se jí vytrhnout Petunie. ,,Jsi zrůda! Normální zrůda. Zrůdo!'' Vytrhla se jí Petunie a odráčela za rodiči. Lily smutně pohlédla na chlapce s černými vlasy po ramena stojícího se svou matkou poblíž. Kousek dál se loučila pětičlená rodinka se dvěma dětmi se Siriusem a s Caroline. O rok mladší chlapec, který měl jet do Bradavic až za rok ale chtěl tam jet hned ne až za rok. Opodál se loučili jejich příbuzní se třemi dcerami. Bellatrix, Narcisou a s Andromedeou, která jela di Bradavic poprvé. Nechyběli tam ani Molly Pewerellová s rodiči a dvěma bratry, Artur Weasly s rodiči nebo tříčlená rodinka Potterových. Bylo za 10 minut 11 hodin a všichni se začali hrnout do vlaku, nechyběly ani poslehní napomenutí na slušné chování, poslušnost ani ujištění že jim budou každý den posílat poštu.
Caroline a Sirius nastoupili do vlaku kde byli už skoro všichni, včetně Lily a Severuse. Hledali si volné kupé a potkali chlapce s brýlemi a nepoddajnými černými vlasy. ,,Ahoj! Já jsem James Potter.'' Pozdravil Siriuse. ,,Sirius." Odpověděl mladý Black. ,,Siriusi, jdu si najít kupé měj se!" Rozloučila se s ním Carolin. V kupé kde byli Severus a Lily zatím zněl rozhovor.,,Peti mě ne-návidí!" Postěžovala si se vzlyky Lily. ,,Jen žárlí že není jako ty, že je obyčejná." Chlácholil jí Severus. Poté se otevřely dveře a v nich stála dívka přesně taková jako byla Lily - Caroline. ,,Ahoj! Můžu si k vám přisednout?" Oba přikývli. ,,Jak jste se měli?" Posadila s otázkou Caroline. ,,Ale jo dobře, byla jsem s rodiči a sestrou u moře." Řekla Lil. ,,Já jsem byl u babičky a přijel k nám Lotty." Popsal svoje prázdniny Severus. ,,A ty Caroline?" Zeptala se ji Lily. ,,My jsme byli taky u moře." ,,A kde?" Ptala se dál Lil. ,,Na takovém malém ostrůvku u Austrálie, co má naše rodina." Vysvětlila jí. ,,To musí být super." Zasnila se Lil. ,,Jo to bylo. I když jsem se nemohla zbavit Belly." Usmála ae rudovláska a všichni se rozesmáli. Dál se jejich rozhovor nerozvíjel. Caroline si vzala knížku a Lily a Severus pozorovali měnící se krajinu za oknem.
Po chvíli se znovu otevřely dvěře kupé a byli tam Sirius a James. Zeptali se jestli si můžou přisednout a dostala se jim stejná mlčenlivá odpověď jako Caroline. Severus se opět začal bavit s Lily a Caroline si četla. Sirius a James jim nevěnovali pozornost a bavili s spolu. ,,Doufám že se dostaneš do Zmijozelu Lily." Řekl Severus. ,,Do Zmijozelu?" Podivil se James. ,,Kdo by tam chtěl? To já bych rovnou odešel než jít tam." Odfrkl si. ,,Ve Zmijozelu studovala clá moje rodina." Ušklíbl se Sirius. ,,Já myslel že jsi normální!" Podivil se se zděšením James. ,,Třeba tu tradici poruším." Ušklíbl se znovu. ,,A kam bys šel ty?" Zeptal se Sevrus Jamse. ,,Do Nebelvíru přece. Statčnost, síla a chrabré srdce, jako táta." Odpověděl James. Severus si odfkl. ,,Jstli dáváš přednost síle před rozumem." Ušklíbl se Severus. ,,Ty máš co říkat, když nemáš jedno ani druhé." Odsekl James. ,,Srabus." Zhodnotil Sirius. ,,Zmlkni Síriusi a vypadni i s tím tvím kamarádíčkem!" Vyskočila Caroline a vytáhla si hůlku. ,,Co chceš dělat?!" Zeptal se jí výhružně Sirius. ,,Ani neznáš žádná kouzla." Ušklíbl se. ,,To by ses divil!" Odvětila. ,,Stejě by ti to nedomluvilo!" Odsekla. ,,Hmm to máš teda smůlu nic nezmůžeš." Ušklíbl se znovu. ,,A co třeba, kdybych mamce poslala sovu a to teď. Hm?" ,,To by jsi neudělala!" Uskočil vyděšeně Sirius. ,,Ale jo." Odvětila. ,,Pojď Siriusi, jdem někam jinam." Obrátil s na něj James.
Ještě se od jednoho z nich ozvalo: ,,měj se Srabusi!" ,,Omlouvám se za něj, je to trouba." Omluvila se Carolin. ,,Vy jste sourozenci?" Zeptal se Severus. ,,Ne příbuzní, moji rodiče zemřeli." Odpověděla Caroline. ,,To je mi líto." Řekla smutně Lily. ,,To nic, mám jako rodiče Siriusovy rodiče. On ani svou rodinu nemá rád." Řekla trochu smutně Caroline.
Pět minut před vozčkem s občerstvením

cesta do Bradavic Lily a Severus
dopíšu Mrkající
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kukka Kukka | Web | 1. července 2014 v 14:31 | Reagovat

Super blog, určitě se na něj ještě někdy mrknu ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama